Menu

Webinar z Natalią de Barbaro

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby na bezpłatny webinar Molestowanie seksualne. Moje granice. Jak ich bronić?, który odbędzie się 4 kwietnia, o godzinie 18.30.

"Jak bronić swoich granic?", to pytanie, którym mec. Karolina Kędziora, prezeska PTPA otworzy spotkanie z Natalią de Barbaro, psycholożką, socjolożką, trenerką umiejętności społecznych i autorką książki „Czuła Przewodniczka. Kobieca droga do siebie”.

Podczas spotkania, mec. Kędziora, wspólnie z naszą gościnią zdefiniują granice molestowania seksualnego oraz odniosą się do mechanizmu wyparcia, który z jednej strony pozwala przetrwać, ale też pozwala molestującym na kontynuowanie naruszeń. Będzie również o tym, jaki wpływ na postawy kobiet wobec molestowania mają braki wsparcia systemowego i proces socjalizacji dziewczynek.

Spotkanie, które odbędzie się 4 kwietnia o godzinie 18.30, jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Zarejestruj się już dziś! Liczba miejsc ograniczona.

Link do zapisów: https://fundacjawomeninlaw.clickmeeting.com/.../register...

Wydarzenie na naszym FB: https://www.facebook.com/events/3204358439799018

PS. Po spotkaniu chętne osoby zostaną poproszone o wypełnienie niedługiej i anonimowej ankiety dotyczącej molestowania seksualnego.

Wydarzenie organizowane jest przez Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego we współpracy z Women in Law. Wydarzenie odbywa się w ramach projektu finansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Partnerzy i sponsorzy